Auto před supermarketem srazilo několik lidí

HZS Královéhradecký kraj// Žhavé aktuality/Z regionů

09.04.2024 | Police nad Metují/ Královéhradecký kraj
Auto před supermarketem srazilo několik lidí

POLICE NAD METUJÍ  15:53 / V Polici nad Metují na Náchodsku v úterý 9.4.2024 odpoledne před supermarketem Penny srazilo osobní auto několik lidí. Sedm zraněných bylo převezeno do zdravotnických zařízení. Mezi zraněnými jsou dvě děti, jedno dítě bylo do nemocnice dopraveno vrtulníkem.

Policejní mluvčí Iva Kormosová uvedla, že zraněno bylo pět dospělých včetně řidiče a tři děti. Mluvčí hasičů Martina Götzová uvedla, že auto narazilo do fronty lidí čekajících na zmrzlinu. Nehoda se stala před 16. hodinou na prvním nástupišti stanice. "Převezli jsme a ošetřili celkem sedm lidí, nikdo nebyl v přímém ohrožení života. Jeden zraněný byl transportován vrtulníkem do nemocnice, ostatní do zdravotnického zařízení pozemní posádky," řekla ČTK mluvčí Zdravotnické záchranné služby Královského kraje Lucia Hanušová.

Mezi zraněnými je i řidič osobního vozidla. "Dechová zkouška řidiče vyloučila alkohol," uvedla policejní mluvčí bez dalších podrobností. Na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému. Případ vyšetřuje policie.

Zasahující složky: JSDH Police nad Metují,, HZS CHS Velké Poříčí, ZZS Broumov, vrtulník LZS a Policie ČR. Foto: Jirka Heřman Škop

Zdroj: Facebook Hasiči Police nad Metují

Zdroj: noviny.sk