False

Zábava/Dobrý nápad/Tip

23.09.2024 | Česká republika
Pojišťovna 211 poskytuje benefity hasičům

Změna zdravotní pojišťovny může být zásadním krokem pro vaše zdraví a pohodlí. Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR nabízí řadu příspěvků a benefitů pro všechny své klienty a pro členy bezpečnostních sborů ještě něco navíc. Pokud uvažujete o změně pojišťovny, je nejvyšší čas. Změnu lze totiž provést pouze do 30. září.

Speciální příspěvky pro hasiče

Pojišťovna 211 myslí i na příslušníky hasičského záchranného sboru. Pro všechny ve služebním poměru, kteří se denně podílejí na záchraně lidských životů, má ve Fondu prevence připravený speciální program. Ten zahrnuje příspěvek až 1 000 Kč třeba na saunu nebo rázovou vlnu.

ZPMVCR_display_zlaty_kmen_policie-hasic_480x480-(2).jpg

K tomu samozřejmě nechybí celá řada dalších příspěvků z Fondu prevence pro celou rodinu. Čerpat můžete například až 2 000 Kč na sportování dětí, až 4 000 Kč na podporu duševního zdraví nebo až 4 000 Kč na zdravé hubnutí. A to zdaleka není vše. U ZP MV ČR může vaše rodina ročně získat až 34 000 Kč ročně.

Přehled všech příspěvků najdete na webové adrese www.zpmvcr.cz/pojistenci/prispevky-z-fondu-prevence.
Prozkoumejte všechny výhody, které pojištění u 211 přináší, přihlaste se do 30. září a čerpejte mnoho výhod z Fondu prevence.

Autor: Kamila Koniorová
Foto: