Akci Hasofest 2024

Žhavé aktuality/Oznámení

27.04.2024 | Hlásná Třebaň/ Středočeský kraj
Akci Hasofest 2024

Zahájili jsme s přáteli přípravu hasičsko-hudebního festivalu HASOFEST, který pořádáme jako SDH Hlásná Třebaň letos už po 18. v Hlásné Třebani 10. srpna 2024. Náš sbor dobrovolných hasičů tu událost spojí s oslavou 120 let své existence.

Součástí festivalu je i přehlídka hasičské techniky a ukázky zásahu. TECHNIKY NENI NIKDY DOST PROTO ŽÁDÁME O POMOC či SPOLUPRÁCI.

Představím nás jen krátce, protože většinu shrnuje přiložená brožura s pozvánkou (viz příloha), díky níž získáte představu o areálu i dalším programu. Festival je naší volnočasovou aktivitou, s cílem zpestření života v regionu.

Nemáme ambice lákat tisíce lidí, ale několik set návštěvníků nás každoročně potěší.

Dopoledne začínáme sportovně - běžeckým závodem pro všechny věkové kategorie, od oběda se soustředíme na rodiny s dětmi, které si u nás chtějí užít příjemný letní den v zahradě se stromy na břehu řeky (dětský animátor, soutěže a aktivity, ukázky hasičské a záchranné techniky v akci).

Kolem 18. hodiny vrcholí program v oblasti požární prevence (ukázky několika zásahů jednotek IZS) a následně začínají koncerty 4-5ti kapel. Jako domácí festival nás chválí návštěvníci i účinkující. Zakládáme si na pohodové atmosféře.

Těšíme se na spolupráci

Jan Hrdlička