Pozvánka na mezinárodní soutěž ve vodním záchranářství

Žhavé aktuality/Pozvánka

25.07.2024 | Čelákovice/ Středočeský kraj
Pozvánka na mezinárodní soutěž ve vodním záchranářství

Tímto si Vás dovolujeme pozvat na mezinárodní soutěž ve vodním záchranářství konanou ve dnech 13.-15.9.2024 ve středočeských Čelákovicích.

Akce je koncipována jako soutěž 3 až 5 členných týmů na motorových člunech pro zlepšení znalostí a především praktických zkušeností vodních záchranářů, hasičů a policistů pracujících na vodě.

Veškeré postupy jsou cvičeny praktickou formou, hodnotící výhradně profesionálními rozhodčími a doplněny o reálné prostředí a rekvizity.

Akce je pořádána formou soutěže doplněné o bloky praktických nácviků, kde dochází k rutině pomáhající ke zvládání stresujících a náročných situací.

Při soutěži, ale není zapomenuto ani na teoretický test znalostí, lezecké práce, základy psychologie, simulační první pomoc nebo orientaci v terénu. Forma soutěže byla vybrána pro vyšší motivaci týmů k vyšším výkonům.

Akce je pořádána v tradičním duchu obdobných soutěží typu Rallye Rejvíz, SOS extreme, Yetti Rescue,... jen na vodě.

Díky tomuto ověřenému systému je možné za 2 dny konání akce zažít veliký počet simulací a workshopů.

Každý tým čeká:

20 km na trati
14 stanovišť
7 workshopů
1 noční zásah
1 společenský večer
∞ zážitků

Více informací: Záchranáři na vodě (webnode.cz)

Video z minulého ročníku: Záchranáři na vodě 2020 (youtube.com)

Přihlášky: Přihláška :: Záchranáři na vodě (webnode.cz)

Zdroj: Karel Slunečko

Člen organizačního týmu Záchranáři na vodě 2024